Kontakt

KONTAKT
Tel: 0346-128 53
Fax: 0346-588 10
Mail: info@fbgplatslageri.com

ADRESS:
Kanslistvägen 7
311 39 Falkenberg

ÖPPETTIDER:
Måndag - Fredag: 07:00 - 16:00
Lunchstängt: 12:00 - 12:30

Lördag, Söndag och helgdagar stängt

Stängt följande dagar:
Nyårsdagen, påskdagen, Midsommardagen, Julafton, Juldagen & Annandag jul.

Henrik Unosson
Ägare
henrik@fbgplatslageri.com

Conny Svensson
Byggplåt
conny.svensson@fbgplatslageri.com
Urban Karlsson
Byggplåt
urban@fbgplatslageri.com
Ola Mårtensson
Byggplåt
ola@fbgplatslageri.com
Mats Störby
Byggplåt
info@fbgplatslageri.com
Per Marting
Byggplåt
info@fbgplatslageri.com
Marcus Davidsson
Byggplåt
info@fbgplatslageri.com
Christoffer Hellström
Byggplåt
info@fbgplatslageri.com
Anders Svensson
Byggplåt
info@fbgplatslageri.com
Markus Mill
Byggplåt
info@fbgplatslageri.com
Kristian Ebbesson
Byggplåt
info@fbgplatslageri.com
Pierre Rasmusson
Byggplåt
info@fbgplatslageri.com
Mats Rurfors
Allt i allo
info@fbgplatslageri.com
Lars-Åke Sönnerstedt
Allt i allo
info@fbgplatslageri.com
Håkan Johansson
Ventilation
hakan@fbgplatslageri.com
Martin Svensson
Ventilation
martin.svensson@fbgplatslageri.com
Jesper Larsson
Ventilation
jesper.larsson@fbgplatslageri.com
Reine Andersson
Service
reine@fbgplatslageri.com
Roger Johansson
Service
roger@fbgplatslageri.com
Fredrik Hageltorn
Service - kalkylering - offert
fredrik.hageltorn@fbgplatslageri.com
Niklas Bengtsson
Innesälj
niklas@fbgplatslageri.com
Martin Bruhn
Innesälj
info@fbgplatslageri.com
Dennis Pedersen
Innesälj
info@fbgplatslageri.com
Johanna Waltersson
Administration
johanna.waltersson@fbgplatslageri.com
Andreas Landström
Byggplåt
info@fbgplatslageri.com
Jonathan Johansson
Ventilation
info@fbgplatslageri.com